Skip to product information
1 of 4

Micussi

Çante Micussi #

Çante Micussi #

Regular price Lek 4,900.00 ALL
Regular price Lek 4,900.00 ALL Sale price Lek 4,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Çante Micussi vjen me një model vërtet të veçant. E ndarë me dy ngjyra, rrip krahu lëkure dhe zinxhir të thurur. Xhep me zinxhir ne pjesën e pasme. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details