Skip to product information
1 of 6

Micussi

Çante Micussi

Çante Micussi

Regular price Lek 5,500.00 ALL
Regular price Lek 5,500.00 ALL Sale price Lek 5,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Material
Çante Micussi vjen me një model vërtet të veçant. Me xhep përpara dhe zinxir mbrapa. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details