Skip to product information
1 of 4

Sinsay

Çantë POSHE Sinsay

Çantë POSHE Sinsay

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Çantë POSHE Sinsay vjen me një model vërtet të veçant. Me kapse mbyllëse përpara dhe gura dekorues. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details