Skip to product information
1 of 4

Sinsay

Çante POSHE Sinsay

Çante POSHE Sinsay

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Çante POSHE Sinsay vjen me një model vërtet të veçant. Me kapse mbyllëse përpara dhe prerje elegante. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details