Skip to product information
1 of 5

Vello

Çantë Vello #

Çantë Vello #

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Lek 5,000.00 ALL Sale price Lek 1,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color
Material
Size
Çantë Vello vjen me një model vërtet të veçant. Mbyllje me zinxhirë siper dhe rrip të gjatë (zinxhiri) që mbahet në shpatull. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details