Skip to product information
1 of 4

Rick Cardona

Xhaketë Pranverore RICK CARDONA

Xhaketë Pranverore RICK CARDONA

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 3,990.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Xhaketa pranverore RICK CARDONA vjen elegante dhe e lehtë. Me rrip (litari) të brendshëm në mes për të krijuar format e belit (sipas dëshirës). E derdhur në kraharor si një ujvarë për të përcjell elegance femërore. Material i butë për tu ndjerë të ngorhtë në mëngjeset ose mbrëmjet pranverore.
View full details