Skip to product information
1 of 5

H&M

Bluzë H&M

Bluzë H&M

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Bluza H&M vjen me gjatësi të shkurtër sipër belit. Stampim modern në madhësin e kraharorit, tepër modern dhe sportiv njëkohësisht.

View full details