Skip to product information
1 of 8

Sinsay

Crop Top Sinsay

Crop Top Sinsay

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,290.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Crop Top Sinsay i shkurtër me lidhje sipër dhe krahët të lira. Elastik dhe me një shkëlqim vërtet të këndshëm.
View full details