Skip to product information
1 of 4

Sinsay

Crop Top Sinsay

Crop Top Sinsay

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 1,790.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Crop Top Sinsay vjen me një prerje vërtet të veçantë. Lidhëse (rrip) përgjatë gjithë pjesës së parme (në mënyrë lirim dhe shtrëngim). Dekolte V dhe me mëngë të gjata. I dekoruar me lule dhe shumë komod falë materialit me cilësi të lartë.
View full details