Skip to product information
1 of 5

Sinsay

Crop Top Sinsay

Crop Top Sinsay

Regular price Lek 1,790.00 ALL
Regular price Lek 1,590.00 ALL Sale price Lek 1,790.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Crop Top Sinsay vjen me një prerje vërtet të veçantë. Me mëngë të gjata me lidhje në pjesën e poshtëme dhe i hapur në mes të kraharorit për të percjellë një legancë dhe joshje vërtet të bukur. Model ekstravagant me jakë të mbyllur dhe komod falë cilësis së lartë.
View full details