Skip to product information
1 of 3

Sinsay

Crop Top Oversize Sinsay #

Crop Top Oversize Sinsay #

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Crop Top Oversize Sinsay super modern. Me jakë të rrumbullakët, mëngë të gjata dhe në pjesën e fundit të tegelit vjen e papërpunuara për të transmetuar sportivitet. Komod falë materialit me cilësi të lartë.
View full details