Skip to product information
1 of 5

Antonela's Flavours

Fund Antonela's Flavours

Fund Antonela's Flavours

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund Antonela's Flavours vijnë me një model vërtet të veçant. Gjatësi deri te gjurit dhe i ngusht pas trupit, me kuadrata të bardha. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details