Skip to product information
1 of 3

Blind Date

Fund Blind Date

Fund Blind Date

Regular price Lek 1,900.00 ALL
Regular price Lek 1,900.00 ALL Sale price Lek 1,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Veror me gjatësi deri sipër gjurit dhe me pala. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details