Skip to product information
1 of 5

Neighbourhood

Fund Neighborhood #

Fund Neighborhood #

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund Neighborhood vjen me pamje të jashtme si lëkure por është pambuk i lehtë dhe i hollë. Me gjatësi deri sipër gjurit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details