Skip to product information
1 of 2

Delmao

Fund Jeans Delmao

Fund Jeans Delmao

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fund Jeans Delmao është zgjedhja perfekte për ata që kërkojnë një kombinim të stilit klasik dhe rehatisë moderne. Ky Fund Jeans Delmao është krijuar nga xhinsi i cilësisë së lartë, duke ofruar qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë në lëkurë. Dizajni i Fund Jeans Delmao është elegant dhe i përshtatshëm për shumë raste, nga përditshmëria deri tek eventet më të veçanta. Fund Jeans Delmao vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe madhësish, duke bërë të mundur që çdo individ të gjejë atë që i përshtatet më së miri stilit të tij. Një tjetër veçori e këtij Fund Jeans Delmao është përshtatja e tij perfekte, duke siguruar një pamje të rregullt dhe të rafinuar. Me Fund Jeans Delmao, çdo veshje bëhet më elegante dhe më tërheqëse, duke ju bërë të ndiheni të sigurt dhe plot stil në çdo situatë.

 

View full details