Skip to product information
1 of 2

NAKD

Fund NAKD

Fund NAKD

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund NAKD vjen me një model vërtet të veçant. Me pala ne fund dhe prerje perpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details