Skip to product information
1 of 2

NAKD

Fund NAKD

Fund NAKD

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund NAKD vjen me një model vërtet të veçant. I ngusht pas trupit dhe me Pemë si dekore. Me një të çarë mbrapa.Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details