Skip to product information
1 of 3

Vitrin

Fund Satin Vitrin

Fund Satin Vitrin

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund Satin Vitrin vjen me një model vërtet të veçant. Gjatësi deri poshtë gjurit dhe me vija të bardha dhe të zeza. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details