Adidas

Fund Sportiv Adidas

Fund Sportiv Adidas

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund Sportiv Adidas vjen me një model vërtet të veçant. Gjatesi trecerekshe dhe me dy xhepa perpara. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details