Skip to product information
1 of 9

Trendyol

Fund Trendyol #

Fund Trendyol #

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Gjatësi treçerekshe dhe nga njëra anë ngritje sipër gjurit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details