Skip to product information
1 of 4

Trendyol

Fund Trendyol

Fund Trendyol

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Fund i gjatë me pal shumëngjyrësh dhe me temina. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details