Skip to product information
1 of 6

Trendyol

Fund Trendyol Milla

Fund Trendyol Milla

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fund Trendyol Milla vijnë me një model vërtet të veçant. Gjatesi deri poshte gjurit dhe e terhequr nga njera ana. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details