Antonela's Flavours

Fustan

Fustan

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Fustan vjen me një model vërtet të veçant. Me lule dhe gjatësia deri tek gjuri. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details