Skip to product information
1 of 5

Aniston

Fustan Aniston

Fustan Aniston

Regular price Lek 4,000.00 ALL
Regular price Lek 4,000.00 ALL Sale price Lek 4,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Aniston vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë të shkurta dhe gjatësi treçereksh. Llastik me pala në mes dhe desing me shumë lule. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details