Skip to product information
1 of 2

Aniston

Fustan Aniston

Fustan Aniston

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fustan Aniston është një zgjedhje e shkëlqyer për ato që duan të dallojnë me një pamje të gjallë dhe të freskët. Ky fustan Aniston përmban një dizajn shumengjyrësh që tërheq vëmendjen me ngjyrat e tij të ndritshme dhe të harmonizuara bukur. Fustan Aniston ka një prerje elegante që përfshin një dekolte të butë dhe mëngë të shkurtra, duke e bërë atë ideal për ngjarje të ndryshme, nga festat e verës te daljet informale.

Tekstura e fustan Aniston është e rehatshme dhe lejon lëvizje të lirë, ndërsa materiali i butë dhe i lehtë siguron një ndjenjë komoditeti gjatë gjithë ditës. Dizajni shumengjyrësh i fustan Aniston përmban motive dhe figura që i japin një prekje artistike, duke bërë që çdo femër të ndihet unike dhe plot gjallëri. Ky fustan Aniston është perfekt për ato që duan të shprehin personalitetin dhe stilin e tyre në një mënyrë të veçantë dhe të freskët.

View full details