Skip to product information
1 of 3

Antonela's Flavours

Fustan Antonela's Flavours

Fustan Antonela's Flavours

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Antonela's Flavours vjen me një model vërtet të veçant. Tepër elegant dhe me gjatësi deri në fund të këmbëve, me xhepa anash. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details