Skip to product information
1 of 3

Armonika

Fustan Armonika

Fustan Armonika

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Armonika vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë zhapone dhe gjatësi treçereksh. Pala në fund. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details