Skip to product information
1 of 6

Trandyol

Fustan Trendyol

Fustan Trendyol

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Trendyol vjen me një model vërtet të veçant. Lidhje me rripa në pjesën e pasme dhe me rrudha moderne anësore. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details