Skip to product information
1 of 2

Flounce London

Fustan Flounce London

Fustan Flounce London

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 3,500.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fustan Flounce London vjen me një model vërtet të veçantë I shkurtër, me mëngë zhapone dhe elegant përgjat trupit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details