Skip to product information
1 of 2

H&M

Fustan H&M

Fustan H&M

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fustan H&M vjen me një model vërtet të veçant. I shkurtër me qepje rrudhe përpara dhe me një fanellë me shkëlqim. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

 


View full details