Skip to product information
1 of 4

Hepinnes

Fustan Happiness

Fustan Happiness

Regular price Lek 3,000.00 ALL
Regular price Lek 3,000.00 ALL Sale price Lek 3,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Happiness vjen me një model vërtet të veçant. Me pala perpara, i bardhe dhe me lule blu. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details