Skip to product information
1 of 3

Trandyol

Fustan Trendyol

Fustan Trendyol

Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fustan Trandyol vjen me një model vërtet të veçant. Tepër elegant dhe ekstravagant njëkohësisht në gjatësin e tij, me një hapje moderne anash në pjesën e belit. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details