Skip to product information
1 of 1

JANES

Fustan Janes

Fustan Janes

Regular price Lek 2,000.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 2,000.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fustan Janes vjen me një model vërtet të veçant. I shkurtër dhe me mëngë zhapone. Tregon qartë e bukur linjat e trupit me desing SY në mes. Komod falë materialit me cilësi te lartë.

 


View full details