Skip to product information
1 of 5

JCL

Fustan JCL #

Fustan JCL #

Regular price Lek 4,900.00 ALL
Regular price Lek 4,900.00 ALL Sale price Lek 4,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan JCL vjen me një model vërtet të veçant. Elegant me gjatësi deri te gjuri, me lidhje përpara dhe me lule. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details