Skip to product information
1 of 4

JCL

Fustan Maxi JCL #

Fustan Maxi JCL #

Regular price Lek 5,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 5,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Maxi JCL vjen me një model vërtet të veçant. Gjatësi deri në fund të këmbëve, sportiv dhe me xhepa anash. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details