Skip to product information
1 of 4

H&M

Fustan H&M

Fustan H&M

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan H&M vjen me një model vërtet të veçant. I shkurtër dhe pas trupit duke treguar sa më bukur format trupore. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details