Skip to product information
1 of 3

Sinsay

Fustan Sinsay #

Fustan Sinsay #

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Sinsay vjen me një model vërtet të veçant. Me dekolte të hapur në kraharor dhe në pjesën e shpatullave. Mëngë të gjatë, kopsa përpara dekoruese dhe me gjatësi deri te gjuri. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details