Skip to product information
1 of 2

Sinsay

Fustan Sinsay

Fustan Sinsay

Regular price Lek 500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fustan Sinsay vjen me një model vërtet të veçant. Prerje dekorative në pjesën e pasme dhe rripa rregullues në pjesën e pasme. Komod falë materialit me cilësi te lartë.


View full details