Skip to product information
1 of 4

NAKD

Fustan NAKD

Fustan NAKD

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustani NA-KD përmban një dekolte me kapelë, rripa të rregullueshëm tërthor të pasëm dhe një bel të shtrënguar. Me zinxhir të fshehur dhe gjatësi mini. Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë.
View full details