Skip to product information
1 of 3

NAKD

Fustan NAKD

Fustan NAKD

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan NAKD vjen me një model vërtet të veçant. Me rripa të rregullueshëm, dekolte të drejtë dhe buzë asimetrike Për shkak të pamjes së thjeshtë, ky fustan është i mrekullueshëm për t'u kombinuar. Komode për t'u veshur falë punimit me cilësi të lartë.
View full details