Skip to product information
1 of 2

NAKD

Fustan NAKD #

Fustan NAKD #

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan NAKD vjen me një model vërtet të veçant. Me supe të ftohta, dekolte të thellë V dhe detaje të përdredhura në pjesën e kraharorit. Me një brez elastik në anën e pasme dhe mbyllja me butona dhe sythe në qafë. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details