Skip to product information
1 of 4

Orsay

Fustan Orsay

Fustan Orsay

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material

Fustan Orsay është një zgjedhje perfekte për ata që kërkojnë një kombinim të stilit dhe elegancës. Ky fustan Orsay është i krijuar nga materiale të cilësisë së lartë, duke siguruar një ndjesi të butë dhe komode në lëkurë. Dizajni i fustan Orsay është modern dhe elegant, duke e bërë të përshtatshëm për shumë raste, qoftë për një event të veçantë apo për një mbrëmje të lirë. Fustan Orsay vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe modelesh, duke i lejuar çdo individi të gjejë atë që i përshtatet më së miri stilit të tij. Një tjetër veçori e këtij fustan Orsay është përshtatja e tij perfekte, që thekson siluetën dhe ofron një pamje të rregullt dhe të rafinuar. Me fustan Orsay, çdo grua mund të ndjehet elegante dhe e sigurt në çdo moment, duke e bërë atë një pjesë të domosdoshme të garderobës së saj.


 

View full details