Skip to product information
1 of 4

Fame

Fustan Plazhi Trendyol

Fustan Plazhi Trendyol

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Lek 2,000.00 ALL Sale price Lek 3,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Plazhi Fame vjenë me një model vërtet të veçant. I gjatë deri në fund të këmbëve, rripa si flutur dhe me lule. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details