Skip to product information
1 of 4

Antonela's Flavours

Fustan Plazhi

Fustan Plazhi

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Lek 2,500.00 ALL Sale price Lek 2,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Plazhi  vjenë me një model vërtet të veçant. I shkurter, rripa si flutur dhe me lule. Komode falë materialit me cilësi te lartë.
View full details