Skip to product information
1 of 3

Blind Date

Fustan Plazhi Blind Date

Fustan Plazhi Blind Date

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Plazhi Blind Date vjen me një model vërtet të veçant. Lidhje në pjesën poshtë gjoksit dhe te krahët me flatra. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details