Skip to product information
1 of 1

Rick Cardona

Fustan Rick Cardona

Fustan Rick Cardona

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Rick Cardona vjen me një model vërtet të veçant. Mëngë të shkurta dhe desing me lule. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details