Skip to product information
1 of 1

RoseMaria

Fustan RoseMaria Fashion #

Fustan RoseMaria Fashion #

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Lek 3,900.00 ALL Sale price Lek 3,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan RoseMaria Fashion vjen me një model vërtet të veçant. Elegant me gjatësi deri te gjuri, me lidhje përpara dhe në mes. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details