Skip to product information
1 of 2

Bershka

Fustan Satin BERSHKA

Fustan Satin BERSHKA

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Satin "BERSHKA" vjen me një model vërtet të veçant. Bojqelli neon me lidhje në qafë dhe kurriz të hapur me derdhje. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details