Skip to product information
1 of 6

KangaRoos

Fustan Set KangaRoos

Fustan Set KangaRoos

Regular price Lek 3,990.00 ALL
Regular price Lek 3,990.00 ALL Sale price Lek 3,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Set KangaRoos vjen me një model vërtet të veçant. Vjen me dy pjesë: poshtë fustan me rripa blu dhe sipër bluzë elegante me dy ngjyra. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details