Skip to product information
1 of 4

Orsay

Fustan Orsay

Fustan Orsay

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Lek 4,500.00 ALL Sale price Lek 4,500.00 ALL
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color
Material
Fustan Orsay vjen me një model vërtet të veçant. Me mëngë të gjata tyl dhe gjatësi treçereksh. Pala në fund dhe llastik me pala në mes. Desing me shumë lule. Komod falë materialit me cilësi te lartë.
View full details